קיר אוסקר לאירועים

צילום על גבי רקע ממותג בעמדת אוסקר עם שטיח אדום, ועמודי חבלים מוזהבים- ממש כמו בטקס האוסקר!

קיר אוסקר על גבי רקע ממותג

הרבה זוגות מחפשים דרך מקורית ומגניבה למתג את האירוע שלהם ולהביא משהו שימשוך את תשומת לבם של האורחים- קיר אוסקר, או בשמו הנוסף, קיר הוליווד/ קיר פפראצי, הוא בדיוק הפיתרון!

 

קיר הוליווד לאירועים מביא איתו את טקס האוסקר לתוך האירוע שלכם, בין אם זה קיר אוסקר לחתונה, בר/בת מצווה או אירוע חברה. יחד עם המעצבת הגרפית המקצועית שלנו, נעצב לכם קיר אוסקר יפה, אלגנטי עם שמותיכם או עם לוגו החברה שלכם, ואת מה שעיצבנו נדפיס על גבי רקע גדול ומרשים בגודל 2.5X2.5 מטר. נוסיף כמובן פלאשים מקצועיים, שטיח אוסקר אדום ומרשים (הוליווד, כבר אמרנו?) ועמודים מוזהבים עם חבלי קטיפה אדומים. לא נשכח גם את השלטים והאביזרים האיכותיים שלנו, שמשדרגים כל תמונה ומוסיפים טאצ׳ מצחיק לתמונה.

האורחים שיגיעו יזכו להרגיש כמו כוכבי קולנוע, ואנחנו נהיה צלמי הפפראצי שיחכו לצלם אותם יפים ומחוייכים.

המזכרת שמקבלים באטרקציית קיר הוליווד/ קיר אוסקר לאירועים

 

בסופו של יום כל אורח מצפה לקבל מזכרת איכותית מהאירוע שלכם, בין אם זו מזכרת מוחשית ובין אם חוויתית, אנו נדאג שהוא יקבל את שתיהן!

מלבד הרוח הטובה, הנועם והחיוך שיקבלו כל המצטלמים בסטודיו בוקס, הם יחזרו הביתה עם מזכרת יפה ונוצצת מהאירוע שלכם. בנוסף לקיר אוסקר שנעצב לכבוד האירוע שלכם, ניתן להוסיף גם לוגו מעוצב שלכם שיודפס על התמונות.

אטרקציית קיר אוסקר מתאימה לכל סוגי האירועים (חתונה, בר/בת מצווה, אירוע חברה, מסיבות ועוד) ולכל סוגי הקהלים. התמונות מודפסות בגודל 10x15 ס״מ ומגיעות בשתי דרכים עיקריות:

1. מגנטים בגודל 10x15 ס״מ - מגנטים גדולים ואיכותיים. גודלם כגודל 2 מגנטים קטנים שנמצאים על המקרר בבית.

2. מסגרת קרטון שחורה ואיכותית עם מעמד ״רגל״ - מזכרת יפהפיה, מקורית ומגניבה שמציעה משהו ״קצת אחר״.

לאחר האירוע תקבלו לינק אישי המוגן בסיסמה, שאינו מוגבל בזמן, ובו כל התמונות שצולמו באירוע שלכם. 

בנוסף, התמונות מהאירוע המרגש שלכם יעלו לדף הפייסבוק של סטודיו בוקס, בכפוף לאישורכם כמובן, ובהן תוכלו לתייג את האורחים, המשפחה, והחברים הכי קרובים...

חוויה חסרת תקדים של קיר הוליווד עם מגוון אביזרי פרופס.